Naše služby

  • KNK
  • KNK občerstvení
  • KNK

 Letní kino

V letních měsících vyráží naše 3 pojízdná kina na projekce po celé České republice. Výběr filmu i výše vstupného je na Vás a vybraná částka Vám zůstává.

Jedná se o kompletní službu, tak abyste se samotnou přípravou akce měli co nejméně práce. Postaráme se o přípravu e-plakátu, vše na místě připravíme, uvedeme a na závěr se s diváky také rozloučíme.

Pro realizaci samotnou je potřeba několik nezbytností, které najdete níže.

Travnatá plocha

Pro stavbu plátna a jeho ukotvení je zapotřebí travnatá plocha o minimální výměře 15m x 10m. Vhodná místa jsou například fotbalová hřiště, parky apod. Nemáte-li vhodnou travnatou plochu ozvěte se nám a my se pokusíme zjistit možná řešení.

V případě fotbalových hřišť mějte prosím připravenou dokumentaci zavlažování trávníku, pokud je závlaha na místě instalována.

Elektřina

Pro napájení kina a občersvení potřebujeme zásuvku 230V 16A v dosahu 50m od místa, kde bude stát plátno. Po předchozí domluvě jsme schopni tuto vzdálenost navýšit až na 100m.

Dostupnost

Na místo projekce musí být přístup minimálně 3 hodiny před začátkem akce. Kino přijede dodávkou, které je třeba připravit příjezd co nejblíže k místu projekce.

Světlo

Projekci začínáme vždy s koncem občanského soumraku. Je však třeba myslet také na eliminaci okolních světelných zdrojů, jako jsou například lampy veřejného osvětlení v okolí plátna.

  • 1
  • 2
  • 3

 Vnitřní projekce

V zimě promítáme v bývalých kinech, kulturních sálech nebo třeba sokolovnách a přivážíme filmové zážitky do obcí, kde kino není.

Vnitřní projekce si jednoznačně nejvíce užívají nejmladší diváci nejen v období okolo Vánoc, kdy jsou oblíbené projekce pohádek a rodinných komedií. Užijí si je však diváci každého věku.

Promítáme také pro školy a školky.

Sál

Pro projekci ve vnitřních prostorách, kde není instalováno promítací plátno, využíváme nafukovací konstrukci o rozměrech š4,5m, v3m, h1,5m. Pro tu je tedy potřeba vytvořit dostatečný prostor.

Elektřina

Stejně jako v letním kině nám postačí zásuvka 230V 16A.

Dostupnost

Narozdíl od letního kina nám stačí umožnit přístup do vnitřních prostor jen 2 hodiny před začátkem akce. Je to z důvodu jednodušší instalace plátna.

Světlo

Budete-li chtít začít projekci před setměním, pamatujte na zatmění oken, pokud je Váš sál má.

Pokud Vás naše služby zaujaly neváhejte se na nás obrátit a nebo si rovnou zarezervovat termín v našem rezervačním systému. Budeme se těšit na viděnou u filmového plátna.