mobilní kino

o nás

 jsme Kino na kolečkách

a jako putovní biograf vozíme filmové zážitky přímo k divákům. Připravili jsme pro vás službu na klíč, která je, díky své flexibilitě a technickému vybavení, schopna realizovat promítání kina takřka kdekoliv. Naše portfolio tak obsahuje i lokace, jako Státní hrad Šternberk,  Aqua Park Wodny Krakow, salonek hotelu Central v Plzni, nádvoří Atomuzea Praga, Mezinárodní letiště v Karlových Varech, Štadión Antona Malatinského, střechu pražského OC Quadrio, nebo kupříkladu pláž Hamerského jezera.

Hledáte-li kulturní aktivitu, která by oslovila širokou veřejnost a zároveň není organizačně náročná, je pro vás mobilní kino to pravé. Nečekejte tedy dlouhé a náročné přípravy. Rozhodněte se, kde chcete kino uspořádat, vyberte termín a zamluvte si jej přes náš poptávkový formulář. My posléze zajistíme vše od výroby šablony plakátu, přes instalaci zařízení kina, po rozloučení s diváky.

Svěřte se tak do rukou profesionálů a vychutnejte si filmový zážitek v nebývalé atmosféře.

 

Přijedeme kamkoliv

Náročný terén, nebo netradiční místo? Žádný problém! Naše vybavení a know-how zpřístupňují mnohdy nádherné prostory. Neváhejte a nechte se unést svou představivostí! 

Podpora a konzultace 

Jsou nedílnou součástí naší práce. Rádi vám poradíme s výběrem prostor, velikosti plátna i filmu.

Moderní technický arsenál

Abychom uspokojili nároky naší klientely využíváme celkem 19 pláten různých velikostí, 13 promítaček a 32 reproduktorů. Na vývoji mnohého vybavení se aktivně podílíme přímo s výrobci.

Rychlá příprava

Netřeba se obávat zdlouhavých a náročných procesů. Vaše kino uvedeme do provozu během pár hodin.

Občerstvení v ceně

Které nabízíme před i během představení a v jehož menu nechybí tradiční popcorn mnoha příchutí.

Pracujeme s publikem

Náš uvaděč přivítá obecenstvo, zkontroluje vstupenky, jenž jsou součástí naší dodávky. S konečnými titulky se pak rozloučíme a pozveme návštěvníky kina na další promítání.

Dbáme na bezpečnost

Stejně, jako komfort obecenstva, je pro nás bezpečí na prvním místě. Vyhýbejte se proto nabídkám firem, které instalují pro letní kina konstrukce určené pro interiéry. Standardně se jedná o dva stativy s nosností 40 kg, trussovou konstrukci a auto plachtu. Takové provedení je samozřejmě levnější, ale již při slabším větru hrozí nebezpečí úrazu.

Férová cena

Nižší cena za produkci nemusí vždy znamenat úsporu vašich peněz. Raději si vždy porovnejte cenu nabízeného plátna a jeho velikost. Právě proto je náš nejprodávanější produkt, tedy plátno o velikosti 10 x 5 metrů, nabízeno v přepočtu za 310 Kč za m².

PŘEJEME VÁM PŘÍJEMNÝ FILMOVÝ ZÁŽITEK!

Právě touto větou můžeme přivítat návštěvníky kina i ve Vašem bydlišti Pravda, kin je u nás hned několik. Nalezneme ovšem obce a města, ve kterých by stálý provoz kamenného kina, nebo letního kina, nebyl možný. Právě tímto fenoménem se zabýváme a šijeme službu každému klientovi přesně na míru.

Stejně, jako v mnoha filmech, začíná tento příběh před mnoha roky, přesněji v roce 2014. Kino na kolečkách je firma s mnohaletou tradicí, která se svým arsenálem řadí k největším mobilním kinům v České Republice. Každý den realizují naši technici promítání filmů po celé ČR i v zahraničí.

Kino na kolečkách

Mobilní kino

Kudyznudy.cz – tipy na výlet

o nás

Vítejte v Kině na kolečkách. Právě touto větou můžeme přivítat návštěvníky kina i ve Vašem městě. Pravda, kin je u nás hned několik. Nalezneme ovšem obce a města, ve kterých by stálý provoz kamenného kina, nebo letního kina, nebyl možný. Právě tímto fenoménem se zabýváme.

Kontakt

Kouřim:
+420 732 753 126
+420 773 647 714

Č. Budějovice:
+420 737 081 606

info@nove.kinonakoleckach.cz