Naše služby

  • KNK
  • KNK občerstvení
  • KNK

 Letní kino

V letních měsících vyráží naše pojízdná kina na projekce po celé České republice. Výběr filmu i výše vstupného je na Vás a vybraná částka Vám zůstává.

Jedná se o kompletní službu, tak abyste se samotnou přípravou akce měli co nejméně práce. Postaráme se o přípravu e-plakátu, vše na místě připravíme, uvedeme a na závěr se s diváky také rozloučíme.

Pro realizaci samotnou je potřeba několik nezbytností, které najdete níže.

Travnatá plocha

Pro stavbu plátna a jeho ukotvení je zapotřebí travnatá plocha o minimální výměře 15m x 10m. Vhodná místa jsou například fotbalová hřiště, parky apod. Nemáte-li vhodnou travnatou plochu ozvěte se nám a my se pokusíme zjistit možná řešení.

V případě fotbalových hřišť mějte prosím připravenou dokumentaci zavlažování trávníku, pokud je závlaha na místě instalována.

Elektřina

Pro napájení kina a občersvení je ideálním řešením zásuvka 380V ve vzádlenosti do 50m od místa, kde bude stát plátno. Po předchozí domluvě jsme schopni tuto vzdálenost navýšit až na 100m.

Dostupnost

Na místo projekce musí být přístup minimálně 3 hodiny před začátkem akce. Kino přijede dodávkou, které je třeba připravit příjezd co nejblíže k místu projekce.

Světlo

Projekci začínáme vždy s koncem občanského soumraku. Je však třeba myslet také na eliminaci okolních světelných zdrojů, jako jsou například lampy veřejného osvětlení v okolí plátna.

  • 1
  • 2
  • 3

 Vnitřní projekce

V zimě promítáme v bývalých kinech, kulturních sálech nebo třeba sokolovnách a přivážíme filmové zážitky do obcí, kde kino není.

Vnitřní projekce si jednoznačně nejvíce užívají nejmladší diváci nejen v období okolo Vánoc, kdy jsou oblíbené projekce pohádek a rodinných komedií. Užijí si je však diváci každého věku.

Promítáme také pro školy a školky.

Sál

Pro projekci ve vnitřních prostorách, kde není instalováno promítací plátno, využíváme nafukovací konstrukci o rozměrech š4,5m, v3m, h1,5m. Pro tu je tedy potřeba vytvořit dostatečný prostor.

Elektřina

Pro vnitřní projekce nám postačí zásuvka 230V 16A.

Dostupnost

Narozdíl od letního kina nám stačí umožnit přístup do vnitřních prostor jen 2 hodiny před začátkem akce. Je to z důvodu jednodušší instalace plátna.

Světlo

Budete-li chtít začít projekci před setměním, pamatujte na zatmění oken, pokud je Váš sál má.

Pokud Vás naše služby zaujaly neváhejte se na nás obrátit a nebo si rovnou zarezervovat termín v našem rezervačním systému. Budeme se těšit na viděnou u filmového plátna.